Site logo

NLP Team

Качественные технологии НЛП
для людей, которые хотят развиваться
в бизнесе

social_facebook_button_blue_16  social_linkedin_button_blue_16  social_twitter_button_blue_16  social_flickr_button_16  google_youtube  social_rss_button_orange_16

Сергій Пришляк. НЛП-Практик. Генеральний директор. Власник бізнесу. О курсе НЛП-Практик NLP Team в бизнес-формате, Киев.

sergey-prishlyak-5
Сприйняття НЛП після пройдених 5 сходинок —
!!!Супер!!!.

В чому саме полягає суперність НЛП?

Після проходження кожної наступної сходинки валіза знань, розуміння і усвідомлення наповнювалась новим багажем, і найнеймовірніше те що чим більше багажу тим валіза легша і бажання її наповнювати збільшується!

Багато можу писати про можливість керувати своїм станом (створювати ресурс), нові і більш ширші навики комунікації, якісну постановку цілей та їх досягнення та ще багато позитивних та таких потрібних речей.

Останній найбільш емоційний і яскравий досвід. У мене несподівано для мене виникла необхідність поїхати за кордон на декілька днів і інтенсивно спілкуватись англійською в досить специфічному контексті та високим рівнем відповідальності. Мій рівень англійської дуже близький до «0». До поїздки менше тижня, квитки уже куплені і я проходжу 5-ту сходинку на якій ми працюємо з лінією часу.

Використовуючи отримане знання мені вдалось протягом декількох днів згадати та відновити усе що колись вчив, отримати сміливість у спілкуванні, впевненість у собі. Результат — досягнуті цілі під час поїздки, це при тому що довелось багато спілкуватись по тел. з людьми, що не є носіями англійської та володіють «чудовим» акцентом. Кому буде цікаво можу поділитись конкретними кроками, які були мною зроблені.

Детальнее о курсе НЛП-Практик...P.S. Присутність на тренінгу є неймовірно важливою. Не помітно для себе засвоюєш дуже багато. Пропустивши пів дня навчання, я доклав значно більше часи, щоб засвоїти пропущений матеріал. І швидше за все я просто завчив. Присутність на тренінгу дає можливість відчути, прожити, почути, побачити та закріпити!!!! І ці знання залишаться з тобою!!!! А тобі лише робити вибір,що і коли застосовувати !!!!

З повагою,
Сергій  Пришляк 
Генеральний директор
IN-POINT, м. Львів