Site logo

NLP Team

Качественные технологии НЛП
для людей, которые хотят развиваться
в бизнесе

social_facebook_button_blue_16  social_linkedin_button_blue_16  social_twitter_button_blue_16  social_flickr_button_16  google_youtube  social_rss_button_orange_16

Сергій Пришляк. НЛП-Практик. Генеральний директор. Власник бізнесу. О курсе НЛП-Практик NLP Team в бизнес-формате, Киев.

serj-prishlyak-nlp-practitioner
Чи варто пройти курс НЛП-Практик?

Однозначно, з повною відповідальністю, відповідь "ТАК". Чи відповідь однозначна для всіх? Ні. Моя думка, що проходити НЛП варто тим людям, які хочуть розвиватись, реалізовувати свої мрії (цілі) та створювати нові, більш яскраві, мелодійні, теплі, розвивати себе, робити себе кращим, люди, які хочуть дозволити собі по-справжньому полюбити життя, насолоджуватись усім тим, що є навколо, вибирати найкраще. Створювати гармонію з собою і з усім, що навколо.

Після кожної пройденої сходинки було задоволення і захоплення від того, як я вже багато взнав і скільки всього получається, а ще й коли застосовував це в житті — отримував масу задоволення від результатів. І от, зараз після 8-ої завершальної сходинки курсу НЛП-Практик усвідомив, все, що вивчали, практикували, пробували, відпрацьовували, спостерігали протягом року — все це запам’яталось, стало навиком, об’єдналось в єдине ціле, більш наповнене і досконаліше, стало частиною мене і мого життя (роботи, сім’ї, друзів). Це те, що зробило нас кращими.

Детальнее о курсе НЛП-Практик...